Marta/ 10 stycznia, 2020/ Bez kategorii

W dobie dzisiejszego  pędzącego stylu życia , jednym z najlepszych rozwiązań na tzw. naładowanie baterii  , urozmaicenie życia osobistego są weekendowe wyjazdy do hotelu Spa nad morzem. Daje nam to możliwość odreagowania od świata życia codziennego , wiecznej gonitwy , wyrabiania wywindowanych  targetów i zadowalania wiecznie niezadowolonych prezesów wielkich korporacji .

Nie należę do osób które wierzą na słowo , więc postanowiłam się przekonać sama. Nie marnując czasu złapałam za telefon i zadzwoniłam rezerwując weekend SPA nad morzem z zabiegami spa dla mnie  i mojego ukochanego na najbliższy weekend. Wreszcie nadszedł wymarzony piątek , gdy tylko mąż wrócił z pracy , spakowaliśmy bagaże i wyruszyliśmy na wyczekiwany pobyt.

Podczas zabiegów czułam się jak w niebie , już dawno nie było mi tak dobrze, moje ciało i dusza potrzebowały takiego relaksu od dawna . Czułam się jakbym narodziła się na nowo , wróciły chęci do życia i nawet praca nie była już taka straszna. Ale wiem jedno , że na weekend SPA nad morzem wybiorę się na pewno jeszcze nie raz, bo w życiu najważniejsze są tylko piękne chwile , a pobyt SPA nad morzem do takich należał .

Share this Post