Weronika/ 25 czerwca, 2021/ Bez kategorii

Po długiej podróży nie musisz spędzać kilku godzin, aby wyjechać do innego kraju, nie musisz być zmęczony w samolocie ani odczuwać bólu nóg. Chcesz spędzić wakacje w pięknym miejscu? Takich rzeczy w Polsce jest wiele, nie pożałujesz, że zobaczysz to na własne oczy! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Pakiety nad morzem wzywają!

Jeśli chcesz aktywnie spędzić czas, wybierz resort gdzie masz teren i hotel w jednym – wspinając się i jeżdżąc na nartach, zapraszamy do Zakopanego, znanego zwykle jako stolica polskich gór. Przejdź przez Krupówki, spróbuj oscypka z żurawiną i poczuj góralski styl. Podążaj niebieską ścieżką do symbolu miasta – Wielkiego Giewontu. Zatrzymaj się na chwilę i ciesz się wspaniałym widokiem. Nie możemy zapomnieć o wyborze Morsie Oko, jego wizerunek na pewno pozostanie w Państwa pamięci.

Polska słynie również z pięknych jezior, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania na idealne wakacje! Jeśli jesteś letnikiem, który nie ma nad jeziorem ogniska, nie łapie w dzień małży, a nocą nie łapie raków, to wybierz Warmię i Mazury! Udaj się na weekend all inclusive nad Jezioro Czyste (zwane też Jasnym) w Parku Krajobrazowym Pojezierza Iławskiego. Charakteryzują się najczystszą wodą w Musurii. Sceneria to absolutnie szalona błękitna woda, dzika, z dala od cywilizacji.

Wreszcie wisienka na torcie jest idealna dla amatorów sportów wodnych lub do smażenia na plaży… – Nad Bałtyk można wybrać się w północnej Polsce. Jakie są atrakcje polskiego morza? Jest wiele! Oddychaj czystym powietrzem oceanu i wdychaj zdrowy jod! Hotele nad polskim morzem wzywają!

Jeśli szukasz wakacyjnego kierunku, zapraszamy serdecznie do Aquaparku, która spełni oczekiwania starszych i młodszych! Obiekt z basenem i codziennymi animacjami dla dzieci i dorosłych, od Piana Party po ognisko z kiełbaskami i koncerty zespołów muzycznych, położony tylko 350 m od morza. Przejdź się deptakiem nadmorskiej miejscowości, rozkoszuj się smakiem gofra z bitą śmietaną i owocami, kup pamiątkę znad morza, odwiedź Latarnię Morską, Muzeum Bursztynu i Krainę Motyli…i wiele innych! Nad morzem nie można się nudzić!

W roku 2012 Polska była 17. najchętniej odwiedzanym przez turystów krajem na świecie… wiesz już, dlaczego? Dokąd Ty się wybierzesz? Nad morze, w góry czy nad jezioro? 🙂

Share this Post