Marta/ 7 lutego, 2020/ Bez kategorii

Rocznica? Urodziny „lepszej połówki”? Romantyczna sceneria pod zaręczyny lub prezent dla nowożeńców? Czasami bukiet kwiatów czy błyskotka to za mało, by w pełni oddać sprawiedliwość powadze chwili lub głębi uczuć. Jeśli szukasz ciekawego pomysłu dla obchodzącej rocznicę pary lub nie wiesz, czym zaskoczyć ukochaną – wybierz weekend spa nad morzem.

                Wyjazd na romantyczny weekend nad morzem to sposób na oderwanie się od codziennych spraw. Pozwólcie sobie na kilka dni zapomnienia, beztroskiego lenistwa oraz wypoczynku – z dala od problemów w pracy, dzieci i życiowej rutyny. To czas tylko dla was, sprzyjający zacieśnianiu więzi i ponownemu rozpaleniu uczuć. Gdy nie absorbują Cię tak przyziemne sprawy, jak rachunki i zakupy, możesz pozwolić sobie na snucie wspólnych planów, rozmowy o marzeniach i o tym, co Was frapuje. W hotelowej restauracji znajdziecie idealne okoliczności, by przy romantycznej kolacji przy świecach zbliżyć się do siebie lub, jeśli jesteście parą z długim stażem, ponownie odkryć siebie nawzajem.

                Aby wypad był udany, a zakochani mogli całkowicie oddać się romantyzmowi, warto wybrać hotel All Inclusive. Z tą opcją nie będziesz musiał martwić się niczym, ponieważ wszystko co najważniejsze – od głównych posiłków, przez przekąski, aż po fantazyjne drinki – zapewni obsługa obiektu.

                Relaks ciała równa się spokojowi ducha, dlatego najlepiej wyjazd zaplanować w hotelu oferującym pakiety spa dla dwojga i odprężenie w strefie SPA i Wellness. Sauny, jacuzzi i masaże cieszą głównie kobiety, ale z pewnością dla obojga interesujący okaże się wspólny zabieg, który przeprowadza jedna z zakochanych osób, oczywiście po dokładnym instruktażu przeprowadzonym przez specjalistę. Czy taki masaż nie jest doskonałym pretekstem do wykreowania magicznej atmosfery?

                W wirze codzienności niełatwo znaleźć czas na wieczorne szaleństwa. Jeśli brakuje Wam wspólnie przetańczonych nocy, wieczorny program rozrywkowy będzie świetną okazją, by nadrobić imprezowe zaległości. Hotel nad morzem, który dba o zadowolenie swoich gości codziennie organizuje dyskoteki, dancingi oraz koncerty, dzięki którym pobyt nie będzie monotonny. Weekend SPA dla pary to coś znacznie więcej niż kolejny, ładnie opakowany prezent, który przez chwilę cieszy oko, by ostatecznie wylądować w kącie pokoju. To przede wszystkim  podarowany drugiej osobie czas, którego tak często brakuje nam w codziennym życiu. Czy trzeba kolejnych argumentów?

Share this Post